top of page

לקוחות ממליצים

משפחת רוטשילד - רמות השבים

DSC_1464_f_web.jpg

אליאב ליווה אותי תקופה ארוכה בתכנון ובניית הבית שלי, שהליכי הרישוי שלו כללו שנים רבות של מאבק בבירוקרטיה, ולא איבד את הסבלנות. הוא אדריכל מקצועי, חכם, והכי חשוב- אחד האנשים היותר הגונים ואכפתיים שיצא לי לפגוש. קשוב, מתאמץ, מוצא פתרונות, ועושה מעל ומעבר עבור לקוחותיו. באופן כללי אליאב הוא אדם ששווה להכיר. אני ממליצה עליו בחום.

- עירית

לעוד תמונות מהבית של עירית

הגענו לאליאב בהמלצה ולא התאכזבנו.
מעולם לא תכננו בית. אליאב עזר לנו בסיעור מוחות, בפתיחת הראש לאפשרויות ולאט לאט להתכוונן על המבנה הנכון לנו בתהליך שיורד לפרטים הקטנים בסדר הנכון. 
העבודה איתו הייתה נעימה ומקצועית. הוא נתן את החופש והזמן להתבשל אבל דאג שלא נתפזר. איפה שידענו בדיוק מה אנחנו רוצים הוא ידע להסביר את המשמעויות ולתמוך אותנו ברעיון (גם אם חשב אחרת). איפה שלא ידענו הוא דאג לייצר תכנון שמשלים את הבית למרחב תפור לאופי שהתווינו.
אנחנו חיים כבר 4 שנים בבית ונהנים ממנו מאוד

- רעות ואיל

משפחת פרי - תלמי אלעזר

003.JPG

משפחת הרשקוביץ - תל מונד

DSC_0813_3637.JPG

בשמחה רבה אני רוצה לשתף ולהמליץ על האדריכל המוכשר אליאב זכרוביץ', שתכנן את ביתנו בתל מונד. מהרגע הראשון, היה ברור שאנחנו בידיים טובות. המקצועיות, היצירתיות והתשוקה של אליאב ניכרו בכל שלב ושלב של התכנון והביצוע.

שימושיות הבית היא ללא פשרות. אליאב הקשיב לצרכים ולדרישות שלנו ותכנן בהתאם לכך חלל שמשלב יעילות עם אסתטיקה. כל חדר וחדר מתוכנן וממוקם מתואם לצרכינו היום יומיים, והמעבר בין חללים זורם ונעים. תשומת הלב לפרטים הקטנים, בין אם מדובר בחומרים שנבחרו, בתכנון ובהקפדה על תאורת המקום, היא ההבדל שעושה את כל ההבדל.
התכנון המדויק והמדוקדק של אליאב הפך את חיינו לטובים יותר בכל יום. המרחבים נעימים והמזמינים, משרתים אותנו באופן המושלם ביותר. מעבר לכך, יש בבית יכולת התאמה וגמישות שתאפשר לו להישאר רלוונטי ונוח לשימוש גם בעתיד כאשר צרכינו ישתנו.

בסופו של דבר, אנו מודים לאליאב זכרוביץ' על ההקדשה והמקצועיות הרבה שהוא השקיע בתכנון ביתנו. תוצאת העבודה היא מקום שאנו גאים לקרוא לו הבית שלנו. מומלץ בחום לכל מי שחולם על בית שתוכנן בצורה אישית, יצירתית ומדויקת, ושיכול להעניק חוויה מתגוררת איכותית ונעימה לכל המשפחה.
- צפרא ותדי

לקוחות-של-אליאב-זכרוביץ-ממליצים

"אליאב אדריכל בחסד. אנחנו גרים בבית שהוא עיצב ביסוד המעלה כבר שלוש שנים ואני עדיין מתפעלת כל יום מחדש מהתחכום של התכנון, מניצול השטחים, שימור העצים (שטח שהיה פרדס תפוזים), והבנת צריכים מעמיקה שמאפשרת בית משותף עם חללים שונים וכניסות שונות שמכניסים את הטבע ומאפשרים מקסימום פרטיות. אין אחד שלא מגיע אלינו הביתה ומתפעל מהבית, זה בית אחד במינו, ממליצה בחום!"

- גלית וארז

משפחת ברם - יסוד המעלה

 אדריכלות משוגעת ביסוד המעלה

משפחת עמיחי כהן - נס הרים

אדריכלות מיוחדת

"האלמנט הבנוי", זה השם שהתקבע בזמן התכנון והבניה. שם לא מוצלח במיוחד לאחד הרעיונות הראשונים שאליאב הניח. מעין הפרדה שמחבּרת בין המטבח לאיזור שולחן האוכל. החיים התרחשו והאלמנט הבנוי שחלון במרכזו הפריד וחיבר ובאופן כללי ביצע היטב את מלאכותיו הלכאורה סותרות. הנה הוא מכאן, והנה אף מכאן.

אבל אט אט גם הפך להיות מקום משל עצמו.

לפעמים נפגשים משני עבריו לכמה מילים, קצת כמו בבר עמידה באיטליה עם האספרסו בדרך לאנשהו. לפעמים הכמה מילים נמתחות לשיחה כי די נוח שם. להניח מרפק על אדן החלון ולדבר. לפעמים מתקבצת משפחה להדלקת נרות

ולפעמים.. לפעמים יצורים מוזרים ומרתקים פוקדים את האלמנט הבנוי..

- ליאורה ואבי

"פני שקנינו את הבית, התייעצנו עם אליאב. ההתלהבות הגדולה שלו מהבית הישן מאד, ראיית הפוטנציאל והבעת הערכה גדולה לאליאב בנה לנו צימר בצלמנו ודמותנו. המומחיות שלו היא פיצוח חללים..מי עוד היה חושב על ספרייה במסדרון שמדברת עם ארון המטבח שמסתיים במדפים הפונים לאותו מסדרון.איכות הבנייה ולתכנון האדריכלי המקורי,  היוו דחיפה רצינית להחלטה הסופית בקניית הבית."

- סמדר ויגאל

משפחת אלעד - גני תקוה

שיפוץ אדריכלי

משפחת ברק - נס הרים

הדמייה של בית פרטי_edited.jpg

"מדי פעם אנחנו יושבים על הספה בסלון או במרפסת ואומרים תודה לאליאב.

אנחנו אוהבים את הבית שאליאב תכנן לנו. הוא תכנן אותו בהמון קשב לצרכים ולרצונות שלנו, באהבה ובחכמה. השטחים מנוצלים נכון, החלקים של הבית נותנים פרטיות וציבוריות בדיוק כמו שצריך וכמו שמתאים לנו, הכיוונים מכניסים את הנוף ואת השמש ונותנים הפרדה וחיבור נכונים עם השכנים והרחוב והכל כל כך טוב.

שתים עשרה שנים בבית והאהבה שלנו רק גדלה. אם היינו מתכננים בית שוב לא היינו חושבים על מישהו אחר, אבל אין לנו שום כוונה לתכנן בית שוב - יש לנו הכל בבית הזה."

- הדס ואושר

"גם אחרי 17 שנים בבית אותו תכנן לנו אליאב, אנחנו עדיין מתפעלים ממנו ומרגישים מבורכים. אין בנו געגועים לבית אחר, שהיה, שיהיה.

אבל יש לנו געגועים למסע שליווה את בריאתו של הבית שלנו, מסע שהוביל אליאב, שהיה חלק משמעותי ובוודאי החוויתי ביותר, בתהליך בניית הבית. היינו נפגשים במטבח הצפוף שלנו, אליאב היה שואל שאלות, פורש תוכניות, מציע הצעות, קשוב לרצונות, מציף צרכים, מגשר בין קונפליקטים – הכל מתובל בשלווה וחכמה אליאבית. תודה אליאב על 17 שנים של חיים בבית שאנחנו כל כך אוהבים, ועל הדרך המשותפת אליו"

- עינת ופיני

משפחת גוילי - גבעתיים

עיצוב בתים פרטיים

משפחת גולדשטיין - נתיב הל"ה

בית כתום

כבר מהמפגש הראשון עם אליאב ידענו לבטח שאנחנו רוצים לעשות את המסע של בניית הבית שלנו איתו. מעבר לאיכות ולמקצועיות ברזי התכנון הארכיטקטוני, הכי התחברנו לאדם שהוא. את הפשטות וההגינות שבו זיהינו מיד וזה בעיקר מה שכבש אותנו. מה שבא אחר כך היו התמסרות, זמינות, נגישות וחוסר התחשבנות לכל אורך התהליך ועד קבלת טופס 4 . אליאב היה מבקש לשבת איתנו שוב ושוב לדייק את תוכניות הבנייה עד שהרגיש שהדברים מתיישבים נכון לנו ולדעתו המקצועית. הוא בחר להקשיב לנבכי נפשנו ובמקרים שחשב אחרת, התעקש להסביר שוב ושוב את עמדתו המקצועית, על אף הזמן היקר שזה גזל ממנו.. ותמיד פרגן בלב רחב להחלטתנו.

- קרן ואיתן

אני חושב שאנחנו מראשוני הלקוחות של אליאב. הגענו אליו בגלל היכרות עקיפה ואחרי שבדקנו כמה אדריכלים ואדריכליות מצאנו. הדבר הראשון שקנה אותנו באליאב הוא הגישה - ״לא יודע יותר טוב מכם מה מתאים לכם״. הדוגמאות למעט העבודות שלו (השיפוץ היצירתי במיוחד של בית אימו) ובית האבן במושב היוו דוגמא לשילוב של היצירתיות שלו ולהצטרפות שלו לחלום של  הלקוחות שלו. אליאב עזר לנו למצוא את הדרך הנכונה לבנות את ביתינו בתל אביב, בית שתכנונו נתון בס״ד מגביל למדי של התכנית העירונית. יצא בית. בית של אנשים שאוהבים להרגיש בית. אליאב השתלב עם מעצבת שלנו ותמך כל החלטה באופן מקצועי ובמילים פשוטות, אליאב הוא ארכיטקט חרוץ, יצירתי, נטול אגו ונטול פוזה. חשנו את הידע והעומק של אליאב הארכיטקט, ידע ועומק של איש מקצוע חכם ונדיב.

- סיגל ובועז 

משפחת גור לביא - תל אביב

אדריכלות בית פרטי

משפחת גרניט - כפר מנחם

סקיי לייט

עם עין חדה ליצירתיות ותשומת לב קפדנית לפרטים, אליאב תמיד חשב קדימה כדי לספק תוצאות יוצאות דופן. ידע לשלב אלמנטים של מבטים אל הנוף כחלק מהתכנון כשבשטח לא היה בנוי כל מבנה, אדמה בלבד. לא פחות חשוב ומייחד את אליאב הוא המסירות הבלתי מעורערת שלו לעזור ללקוחות והנכונות שלו להיענות לבקשות ולהתעקש כשצריך. אנו אסירי תודה על תרומתו ומומחיותו ועל הבית שתכנן עבורנו.

- רוני וזוהר

אנחנו ממליצים בחום על השירות שקיבלנו מהאדריכל אליאב זכרוביץ. כבר בשלב היעוץ הוא עזר לנו לכוון לתכנון חכם ומשתלם יותר. באנו עם רעיון כללי ופשוט למדיי, ובזכות הניסיון הרב, הידע והמקצועיות שלו שהשתלבו עם הרצונות שלנו, התוצאה המוגמרת היתה מוצלחת ומשתלמת הרבה יותר. לא הצטרכנו כמעט להתמודד עם בירוקטיה מתישה, כי אליאב עם קשריו הרבים פשוט עשה את  הכל הרבה יותר קל. וזה עוד מבלי להזכיר את השירות הנעים, הזמינות, הקלילות ומצד שני הרצינות המקצועית. כבר 5 שנים לבניה ואנו מרוצים עד הגג וממליצים לכל מי שרוצה לשמוע!

- שלומית ונדב

משפחת דגן גדליהו - אליאב

אדריכלות בית פרטי

משפחת דייגי - ראשון לציון

אדריכלות בית פרטי

על אליאב שמענו כשביקרנו חברים שבנו איתו את ביתם, ובאותו הרגע ידענו שכשאנחנו נבנה את ביתנו נעבוד עם אליאב, החיבור היה מיידי ולא אינטואיטיבי , כי אליאב טיפוס מיוחד , ישיר וצנוע , ויותר מהכל ציני מאוד – וזה התחיל בזה שכל פעם שביקשנו שיראה לנו דוגמאות לבתים שהוא בנה כדי שנוכל להתרשם ולקחת רעיונות – אז אליאב מצא את הפגם בכל בית והסביר לנו למה הבית הזה לא טוב

(למרות שאנחנו אהבנו את מה שראינו), אז לקח קצת זמן ללמוד אחד את השני , אבל מהר מאד הצלחנו וזה עבד.. עם המון סבלנות (וגם לדעת לחתוך מתי שצריך) , אליאב שם דגש לכל פרט, בצורה עניינית ופרודוקטיבית  ובאמצעות הבנתו העמוקה של רצוננו וציפיותינו, הצליח ליצור תכניות שמסכמות בצורה אידיאלית את המחשבות שלנו שאנחנו בעצמנו לא ידענו לתרגם. אליאב ליווה בצורה אישית את כל תהליכי הבנייה ונתן לנו את הביטחון שהיינו צריכים. כל שלב נעשה בשיתוף עמו בשקיפות ובהקפדה, והוא הצליח להפוך את התהליך לחוויה חיובית ויצירתית. ממליץ בחום למי שמחפש אדריכל שהוא בן אדם, איש מקצוע, יסודי , סבלני ואיכפתי.

- טלי וטל

לפני מספר שנים חלמנו על בית . קנינו מגרש  שצורתו טרפז והתחלנו לתכנן . מהר מאוד הבנו שהתיכנון שעשו לנו לא ממצה את הפוטנציאל של המגרש . מגרש ייחודי דורש ראיה ייחודית . חיפשנו אדריכל אחר. יייחודי . שמסוגל לחשוב מחוץ לקופסא . פגשנו את אליאב . כבר בדקות הראשונות היה חיבור והבנו שפגשנו אדריכל תותח. תוך זמן קצר שירטט לנו בית מקסים שממצה את הפוטנציאל של המגרש. הביא ויזם רעיונות . היה קשוב לבקשות ולרצונות  שלנו והשכיל להכניס את החוץ פנימה לתוך הבית. היום אנחנו גרים בבית מלא אור עם גינה שרואים מכל מקום, חדרים גדולים ותיכנון מושלם ופונקציונאלי .
ממליצים  מאוד מאוד. תודה אליאב על הכל. עזרת לנו להגשים את החלום.

- תמר ויריב

משפחת וולפמן - נס ציונה

הדמיות בית פרטי

משפחת זגדון - מושב נחושה

אדריכל משוגע

העבודה עם אליאב על תכנון הבית הייתה חוויה מאוד חיובית. אליאב אדריכל מוכשר ויצירתי מאוד, מצד אחד אכפת לו מאוד מהתוצר הסופי, הרצון שכל חלל בבית יהיה מנוצל ממש בוער בו, כאילו שהוא הולך לגור בעצמו בבית הזה. מצד שני, לא פגשתי נותן שירות עם כל כך הרבה סבלנות כמו של אליאב. במהלך התכנון הראשוני התלבטנו מאוד לגבי ההעדפות שלנו ואליאב פשוט הכין לנו סקיצה ממוחשבת מלאה בכל פעם שביקשנו לשנות סקיצה. הגענו למספר מטורף של סקיצות (43 כמדומני) ואליאב מעולם לא קבל על כך. להיפך, הוא נתן לנו להרגיש שהוא איתנו עד שנרגיש טוב עם התכנית.

אני שמח להמליץ עליו בפה מלא וברור לי שאם אצטרך שוב בעתיד תכנית אדריכלית אפנה אליו שוב. בהצלחה.

- איריס וכפיר

עם אליאב היתה לנו חוויה נהדרת - הוא קלט אותנו על ההתחלה והקשיב לכל מה שרצינו וביקשנו, ולכל אורך התהליך, מהתכנון ועד המעבר לבית, היה לנו פשוט תענוג לעבוד איתו.
כבר מהסקיצות הראשונות הוא קלע בול לטעמנו, ואחרי מעט שינויים ותיקונים, התכנית כבר הושלמה - כל מה שרצינו ויותר - חדרים, חיבור בין פנים לחוץ, פינות קטנות של כיף והרבה אור.
אנחנו כבר יותר מ-5 שנים בבית שלנו, ואוהבים אותו ומרוצים ממנו לגמרי.

-נועה ואלעד

משפחת זיו - פלמחים

בניין אפור דו קומותי

משפחת כהן - רמת צבי

אדריכלות בית פרטי

נפגשנו עם אליאב כשהיינו זוג צעיר ללא ילדים שרכש שטח במושב בצפון בו רצינו להקים את הבית שלנו. 
הגענו אחרי חוויה לא טובה אצל אדריכל אחר, שלא היה קשוב לרצונות והצרכים שלנו. אליאב עשה לנו חוויה מתקנת. במהלך הפגישות הרבות שקיימנו יחד הוא הפך את המחשבות והצרכים שלנו לסקיצה ולאחר מכן למציאות.
אליאב היה מקצועי, זמין, יצירתי ועם ראש פתוח.
ועכשיו, כשהצרכים שלנו הישתנו אנחנו כבר חושבים על השינויים הבאים שנרצה לעשות יחד איתו!

- הילה ושי

בית הוא שלם העולה על סך חלקיו
הוא מקבץ של רעיונות,חלומות, שאיפות ותקוות שנאספות למוצר מוגמר אחד ומהותי. באנו לאליאב כי אהבנו תמונות שראינו מפרויקטים קודמים שהוא ביצע, נשארנו בשביל הערך המוסף, החשיבה ההוליסטית על הצרכים שלנו כמשפחה וכאינדיבידואלים, הירידה לפרטים, הזיהוי המדויק של הצרכים השונים, ההבנה וההכלה של כל אותן שאיפות שאיתן הגענו.
כיום, יש לנו בית עם שאר רוח, רכיב מיוחד שקשה להגדיר במדויק במילים ושהוא כולו של אליאב. יש לנו בית שמביא נחת ושמחה בלב.התהליך שעברנו איתו גם הוא הוביל לזיקוק של הדברים החשובים לנו באמת, הפרדת העיקר מהתפל. בניית בית זה תהליך מורכב הדורש המון מכל הנוגעים בדבר, אני ממליצה בחום רב לעבור אותו עם אליאב, עם הבסיס תמיכה הרחב והיציב שהוא מציע, ביצירתיות גדולה, בקשב רב, ובהתחשבות של אדם הרואה ומבין את עומק הדברים.

- נעמי ויואב

משפחת כץ - אליאב

ניתוח שטח אדריכלי

משפחת ניס"ן - משמר דוד

בניית בית פרטי

בשנת 2019 יצאנו למסע בניית בית למשפחתנו. לא היה לנו מושג איך יראה המסע, אבל מהרגע שפגשנו את אליאב ידענו שאנחנו רוצים אותו כשותף לדרך הזו. בין אינספור ההחלטות שנדרשנו לקבל לאורך המסע הזה, החל מכיוון הסלון, גובה המפלס, היחס בין השטחים המשותפים לחדרי השינה, ועד לצבע השליכט וגווני הריצוף - ההחלטה לעבוד עם אליאב הייתה ללא ספק המוצלחת והחשובה ביותר. 
אליאב הוא שותף אמיתי. כזה שתומך, מבין ומכיל, אבל גם מאתגר אותך כשצריך. הוא נכנס לפרטים שלא העלנו על דעתנו שיהיו חלק מעבודתו, והפך להיות חבר לחיים. מעבר למקצועיות יוצאת דופן, יצירתיות פורצת, ונפש של אמן, אליאב הוא בראש ובראשונה שותף וחבר. ובמסע של בניית בית, שהוא גם מסע פנימי ומשפחתי - זה בדיוק מה שצריך. 

- נדין וידידה

בחיים לא כתבתי מילים כאלה חמות על שמאלני
מעבר לניסיון הרב שאליאב מביא איתו 
הוא גם מביא חשיבה יצירתית - אומנותית
עם יכולת לשלב את "הבחוץ" "והפנים"
בתכנון של אליאב לא מסתכלים רק בתוך הבית אלא מתחילים מהמרחב החיצוני
ומהאופי של המשפחה - משם עוברים לתכנון הבית
בדיעבד - עשינו נכון כשהקשבנו לאליאב בנקודות קריטיות בתכנון בהם חשבנו דבר אחד ואליאב "פתח לנו את הראש" למשהו אחר.

- רותם והלל

משפחת סגל - יישוב אליאב

משפחת שחר - נתיב הל"ה

אדריכל בסגנון מודרני

כשחפשנו אדריכל לבניית הבית הגענו לאליאב דרך משפחות נוספות שאליאב תכנן להם את הבית בקיבוץ. השיקול העיקרי והחשוב היה ההיכרות שלו בתהליכי הרישוי במועצה מתוך הניסיון הרב שצבר בסביבה.. לא שיערנו עד כמה נתחבר לתפיסת העולם האדריכלית שלו ועד כמה ניתן חופש אמיתי לאליאב וגם לעצמנו ללכת עם התפיסה הזאת לקצה. אליאב, בסבלנות אין קץ לתהליך שארך כמה שנים שקד על כל שגעון שעלה לנו בתהליך התכנון. הצליח לתת ביטוי מושלם לאופי שלנו בתכנון המרחב הפנימי והחיצוני של הבית. זכורים לי מאוד הביקורים של אליאב בתקופת הפיקוח העליון איך הוא חזר לנקודות מסויימות בבית שבהן הוא רצה לראות איך הנוף משתקף או להרגיש איך האויר נכנס בזרימה לה הוא ציפה. תהליך התכנון והבנייה מן הסתם הוא תהליך יצירה שיש בו כאבי "הריון ולידה" רבים. הליווי המסור העדין והרגיש של אליאב עם היכולת להתוות אמירה עיצובית בעלת אופי וייחודיות היא מעלה השמורה לו אשר נותנת ערך אדיר למי שעובר תהליך כזה. אנחנו מאושרים על הבחירה ונהנים מאוד מהתוצאות.

- הגר ואחיאב

סקיצה של בית פרטי

ניסיתי לחשוב איך לסכם את הדברים במילים, בעודי מסתובב כעת בשכונה ומסתכל על בתים פרטיים שנבנו לאחרונה. בתהליך הבנייה יש המון FOMO- אולי הייתי צריך לעשות משהו במקום? אולי משהו בנוסף?

בסופו של דבר אני לא ראיתי עד היום בית שהייתי מעדיף אותו על שלי. אני חושב על זה כל יום ומתלהב מחדש מכמה שהבית מדויק עבורנו- מבחינה פרקטית, נוחות יום יומית ופונקציונליות, ומבחינת נראות פנים וחוץ. אני מתאהב בבית כל יום מחדש.

- טלית וליאור

משפחת ארליך - מושב ירחיב

אדריכל בסגנון מודרני

משפחת בן טולילה - מבוא ביתר

תוכנית בית פרטי

אליאב הוא לא סתם אדריכל,
הוא אמן. כאמן, הוא צריך מרחב, זמן לחשוב ואמון.
וכשכל אלו התחברו זכינו שאליאב יתכנן עבורנו בית שעונה על צרכינו באופן נפלא: בית נגיש לכיסא הגלגלים במפלס אחד,עם גינה גדולה שצומחת ופורחת ואפשר לצפות עליה כמעט מכל מרחב. מהסלון, מהמטבח, ומחדרי השינה של הילדים. 
אחרי למעלה מעשר שנים של חיים בבית שאליאב תכנן אני ממליץ עליו בחום.

- מאיה ורועי

עפר ואני שני אדריכלים. התחלנו לתכנן את ביתנו בנס הרים ב2012 בעצמנו,  בשעות הערב אחרי העבודה...  לאחר זמן מה חשנו צורך בעין אובייקטיבית ושונה שתאפשר לנו "לנקות" את התכנית. וגם רצינו לערב מישהו שכבר בנה בתים פרטיים ויודע לתכנן ולנווט במרחב של המועצות ההיתרים וכל השאר.
אליאב הצליח לעמוד במשימה הלא פשוטה של לעבוד מול שני אדריכלים וללוש יחד איתנו את התכניות לכדי בית יפה שאנחנו אוהבים מאד.

- איילת ועופר

משפחת ליכט - נס הרים

אדריכלות בית פרטי

משפחת רדו - אליאב

אדריכלות בבנייה קלה

אליאב ליווה את התהליך ברגישות ובסבלנות. הקדיש זמן ותשומת לב לתהליך התכנון, ונתן לנו את ההרגשה שישב איתנו כמה פגישות שיידרשו עד שנגיע לתוצאה המדויקת והנכונה לנו. התכנון של הבית נעשה בצורה יסודית, תוך מקסום של השטח מבחינת כיווני אוויר, נוף, מבנה המגרש וניצול השטח בצורה טובה. המגרש בגודל של חצי דונם, והצלחנו להכניס בית גדול וחצר גדולה, מה שלא מובן מאליו...
יש לאליאב הבנה עמוקה וניסיון והדבר ניכר בעבודה שלו מול הרשות, אליאב ידע איפה להילחם עבורנו כשהיה צריך וייצר עבורנו בית תלת מפלסי בבניה קלה. אליאב תכנן בשיתוף איתנו בית מואר, עם הפרדת חללים טובה ונוף יפה. למרות שהמגרש לא קו ראשון לנוף, האופן שבו המבנה מונח על הקרקע ומתוכנן מאפשר את זה. אליאב נתן לנו יחס נעים מקשיב ומכבד. הרגשנו שהוא אדם אחראי ושגם כשצצו קשיים הוא היה איתנו, תמד חזר אלינו ודאג למענה .מעבר לזה שאנחנו אוהבים את הבית שיצא ושמחים בו. בניה זה תהליך קשה ומורכב ופוגשים כל מיני טיפוסים בדרך. חוץ מזה שיש לאליאב כשרון, חשוב לנו גם להגיד שלפני הכל הוא בן אדם... אנחנו שמחים שעברנו את תהליך הבניה דווקא איתו. 
- דוד ותפארת

Building is never easy and recommending an architect is never simple. However Eliav Zacharovich is the exception. Not only a gifted and outstanding professional but an exemplary human being. From our first meeting until the key turned in the door of our home, Eliav was fantastic. Delivering well in excess of his obligations. He understands the technical side but also has a talent for matching the home to our specific needs. His understanding of my family and its dynamics influenced his decisions in both planning and execution of the project. I have absolutely no hesitation in highly recommending Eliav – a exceptionally talented professional and a truly amazing person.

- Miri and Hilton

משפחת קנגיסר - כפר סבא

בית פרטי כפר סבא

משפחת קלוג'ני - זכרון יעקב

בית פרטי זכרון יעקב עם עיצוב פנים

אליאב היקר, אני ומעיין רוצים להודות לך על תכנון מדהים של ביתינו. הבנת את צרכנו והבאת ראיונות מדהימים. גם אחרי 8 שנים והגדלת המשפחה הבית עונה על כל צרכינו, מפנק ומזמין אורחים
בנוסף לתכנון המדהים של הבית תמיד ידעת איך להרגיש ולהיות כתף שקולה בעולם הכאותי של הבניה. היית החלק השפוי בתקופה לא שפויה- נתת לנו את הכלים כדי לקבל פרופרוציות למה עכבר ומה הר

- מעיין ואיתן

לעוד תמונות של הבית בזכרון יעקב

באנו עם רשימת מכולת ראשונית: חדר לכל ילד, מטבח וסלון נפרדים, 180 מ"ר....
אבל אליאב אמר: נסו לדמיין את זרימת החיים בבית. מה קורה שם בפנים?
שאלות של אומנות. שאלות של בניית אופי החיים בבית, באמצעות קירות, חלונות ונוף. זו הייתה התחלה מצוינת מבחינתנו. נתנו לאליאב יד חופשית בתכנון ככל שיכולנו  - והוא כמובן יצר מבנה שלא העלנו על דעתנו. מה שאנחנו אוהבים במבנה במיוחד זה את הניצול המופלא של הקרקע על האילוצים ועל החוזקות שלה. אנשים שנכנסים אלינו הביתה מרגישים לרגע שנכנסו אל השדות. מחלון קטן ומאורך בחדר פתאום מציץ עץ האבוקדו, מה שיוצר תמונה חיה בתוך הבית. אליאב מצא פתרון יצירתי לבקשה שלנו שהמטבח יהיה "בצמידות רופפת" לסלון – וראינו איך בתוך כך הוא מדמיין מראש את מה שאנחנו הרגשנו אחר כך: את ההליכה בתוך הבית. את חוויית ההולכים בו. לפעמים אני יושבת בסלון עם הקפה ופשוט משקיפה. אבל לא על השדות. אלא על הצורה מופלאה שהקירות יוצרים מעל המדרגות, ואיך הכל משתלב עם הצבע שבחרנו במקום אחד (שהוא תרומתה של נעמה עילם – המעצבת המדהימה! איתה אליאב עובד), עם העציצים, עם העץ של המדרגות...העבודה עם אליאב – כמו כל עבודה זוגית היא קדימה ואחורה, ריקוד מתמשך של רצונות, צרכים וחלומות. אליאב יודע – מניסיונו - להחזיק את המערכת הזו בכישרון ועזר לכולנו להגיע יחד לקו הגמר. אנחנו שמחים מאוד שפגשנו באדם המוכשר הזה, ושהוא תכנן את ביתנו. 

- נחם ומעין 
 

משפחת רוזנברג - אליאב

בית פרטי אליאב
bottom of page